top of page

Kasia

Trener / Freelancer Social Media / Wykładowca Akademicki/ Projektant

Matka/Żona nie .......

Wykształcenie

Absolwentka Budownictwa, na Politechnice Łódzkiej

Cześć, Hej, Dzień dobry!

Nazywam się Kasia Jaszczak-Bukowska, jestem absolwentka Budownictwa – Politechnika Łódzka w Łodzi. Zajmuje się głownie zagadnieniami na pograniczu projektowania i marketingu, profesjonalnej obsługi klienta  oraz kreowaniem wizerunku w internecie.

Od ponad 13 lat skupiam  się  na organizacji i prowadzeniu szkoleń związanych z sektorem IT, Biznesem, Prowadzeniem firmy, Nowoczesnych Technologii, Digital Marketingu, Kompetencji cyfrowych, Obsługi pakietu Office i Google, Wdrażaniem produktów i usług na rynek  oraz wiele innych. Jestem certyfikowanym trenerem firmy Autodesk.

Łączę kompetencje menedżerskie z pracą w środowisku akademickim, jako wykładowca Społecznej Akademii Nauk, największej niepublicznej uczelni w Polsce, w katedrze gospodarki elektronicznej.

Zajęcia, szkolenia, projekty na uczelni pozwalają mi rozwijać kompetencje z pogranicza nauki  i innowacji, które następnie wdrażam w pracy z sektorem publicznym.

W swojej pracy zawodowej  współpracuję z wieloma klientami realizując dla nich kursy, projekty, case study dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Moje bogate doświadczenie zawodowe ponad 9000h szkoleniowych w ciągu ostatnich 5 lat połączone z ciągłym doskonaleniem i rozwojem pozwala mi realizować usługi na najwyższym poziomie.

Zacznijmy razem współpracować, otwórzmy się na nowe horyzonty, poszerzmy Twoje spektrum wiedzy, zmieńmy Twój paradygmat. Taki zawsze przyświeca mi cel.

Szkolenia, które razem podejmiemy pozwolą Ci zoptymalizować działania, przyspieszyć pracę, efektywnie wykorzystać zasoby i potencjał ludzki, a co za tym idzie uzyskać przewagę konkurencyjną.

Podejmijmy razem to wyzwanie, zgłębmy tajniki sieci i wykorzystajmy w pełni Twoje możliwości.

Zapewniam, że nie zawiodę Państwa oczekiwań.

Do zobaczenia na sali szkoleniowej.

bottom of page