top of page

Paweł

Trener / Freelancer Social Media / Wykładowca Akademicki/ Właściciel ATC BecreativeCAD/

Mąż/Ojciec/ Nowoczesny Rolnik/Fan nowych technologii

Wykształcenie

Absolwent Informatyki – Wyższa Szkoła Informatyki w Łodzi – tytuł zawodowy - magister inżynier

Cześć, Hej, Dzień dobry!

Nazywam się Paweł Bukowski, jestem absolwentem Informatyki – Wyższej Szkoły Informatyki w Łodzi. Zajmuje się głownie zagadnieniami na pograniczu informatyki i szeroko rozumianego biznesu, oraz kreowaniem wizerunku w internecie.

Od ponad 13 lat skupiam  się  na organizacji i prowadzeniu szkoleń związanych z sektorem IT, Biznesem, Prowadzeniem firmy, Nowoczesnych Technologii, Digital Marketingu, Kompetencji cyfrowych, Obsługi pakietu Office i Google, Wdrażaniem produktów i usług na rynek  oraz wiele innych.

Łączę prowadzenie firmy z pracą w środowisku akademickim, jako wykładowca Społecznej Akademii Nauk, największej niepublicznej uczelni w Polsce, w katedrze gospodarki elektronicznej.

Zajęcia, szkolenia, projekty na uczelni pozwalają mi rozwijać kompetencje z pogranicza nauki  i innowacji, które następnie wdrażam w pracy z sektorem publicznym.

W swojej pracy zawodowej współpracowałem i współpracuję z wieloma klientami realizując dla nich kursy, projekty, case study dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Moje bogate doświadczenie zawodowe ponad 7500h szkoleniowych w ciągu ostatnich 5 lat połączone z ciągłym doskonaleniem i rozwojem pozwala mi realizować usługi na najwyższym poziomie.

Zacznijmy razem współpracować, otwórzmy się na nowe horyzonty, poszerzmy Twoje spektrum wiedzy, zmieńmy Twój paradygmat. Taki zawsze przyświeca mi cel.

Szkolenia, które razem podejmiemy pozwolą Ci zoptymalizować działania, przyspieszyć pracę, efektywnie wykorzystać zasoby i potencjał ludzki, a co za tym idzie uzyskać przewagę konkurencyjną.

Podejmijmy razem to wyzwanie, zgłębmy tajniki internetu i wykorzystajmy w pełni Twoje możliwości.

Zapewniam, że nie zawiodę Państwa oczekiwań.

Do zobaczenia na sali szkoleniowej.

bottom of page